Ogłoszenie wyników konkursu CTT CITTRU na dofinansowanie

Lista projektów, która zgodnie z decyzją Rady Nadzorującej CTT CITTRU uzyskała środki na dofinansowanie wczesnego etapu prac badawczych, których celem jest powstanie Innowacji i uzyskanie rezultatów koniecznych do dokonania zgłoszenia patentowego lub pierwszej wersji produktu lub usługi.
więcej o Ogłoszenie wyników konkursu CTT CITTRU na dofinansowanie
Prof. Andrzej Matyja i Marcin Jędrychowski Liderami Medycyny

Tytuł Osobowości Medycznej Roku dla prof. Andrzeja Matyi z Wydziału Lekarskiego UJ CM, prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej i Menedżera Roku dla Marcina Jędrychowskiego, dyrektora Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Wydawnictwo Termedia ogłosiło wyniki 20. konkursu "Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny", którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które odniosły sukces w ochronie zdrowia.
więcej o Prof. Andrzej Matyja i Marcin Jędrychowski Liderami Medycyny
Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju dla 20 naukowców z UJ

Centrum Inteligentnego Rozwoju podało laureatów Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2020 w kategorii naukowiec przyszłości. Uhonorowano nią 20 badaczy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju dla 20 naukowców z UJ
CAROTS STARTUP

Szkoła CAROTS STARTUP oferuje coaching i szkolenia w formie webinariów dla naukowców zainteresowanych prowadzeniem działalności biznesowej.
więcej o CAROTS STARTUP
InPhoCat – Laureat konkursu Innovator Małopolski 13

Firma InPhoCat – Innovative Photocatalytic Solutions Sp. z o. o. została wyróżniona za opracowanie i wdrożenie innowacyjnego preparatu, który aktywuje samoczyszczące fotokatalityczne powłoki z dwutlenkiem tytanu (TiO2) i zwiększa skuteczność ich działania.
więcej o InPhoCat – Laureat konkursu Innovator Małopolski 13
Ogłoszenie o pracę: Broker Medyczny

Stań się częścią naszego zespołu! CTT CITTRU poszukuje specjalisty ds. transferu technologii i współpracy z biznesem w zakresie nauk medycznych/farmaceutycznych.
więcej o Ogłoszenie o pracę: Broker Medyczny
Nabór wniosków o dofinansowanie badań przedwdrożeniowych

W związku z realizacją projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0.” Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ, InnoCel Spółka Celowa Uniwersytetu Jagiellońskiego sp. z o.o. oraz Dział Transferu Wiedzy i Projektów UEK ogłaszają nabór wniosków o dofinansowanie badań przedwdrożeniowych dla innowacji Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
więcej o Nabór wniosków o dofinansowanie badań przedwdrożeniowych

więcej o Konkurs na dofinansowanie w wysokości do 50 tys. zł na wczesny etap prac badawczych, których celem jest powstanie innowacji i uzyskanie rezultatów koniecznych do dokonania zgłoszenia patentowego lub pierwszej wersji produktu lub usługi
Innovator małopolski - dwie firmy z UJ wśród finalistów konkursu

Innovator małopolski to konkurs mający na celu wytypowanie najbardziej innowacyjnej firmy z małopolski, zajmującej się promocją innowacyjnych rozwiązań – INNOVATOR MAŁOPOLSKI.
więcej o Innovator małopolski - dwie firmy z UJ wśród finalistów konkursu
Innowacyjne Safari - rejestracja

Ruszyła rejestracja dla przedsiębiorców na tegoroczne wydarzenie online o którym pisaliśmy ostatnio. Innowacyjne Safari umożliwi uczestnikom zapoznanie się z działalnością naukowo-badawczą jednostek B+R.
więcej o Innowacyjne Safari - rejestracja