IP Week

Zapraszamy na szkolenia 29.04.2021 w ramach IP Week organizowane przez CITTRU i UOTT pod patronatem PACTT
więcej o IP Week
Szkolenia AIP UJ w kwietniu

Już od roku AIP UJ działa w sferze online. W tym czasie ponad 3 000 osób wzięło udział w wydarzeniach które przygotowali. W kwietniu zaplanowali 4 spotkania, w trakcie których przyjrzą się kwestiom związanym z rozwojem kompetencji, ale też możliwościom pozyskiwania środków na rozwój innowacyjnych pomysłów biznesowych.
więcej o Szkolenia AIP UJ w kwietniu
CRIF SmartUp: 8 weeks post-graduated paid internship (April'21)

Szukasz płatnego stażu? Bolonia wzywa - kluczowe obszary światowej bankowości mogą zależeć od Ciebie! W ramach współpracy AIP UJ, inkubatora AlmaCube Uniwersytetu Bolońskiego UNIBO i międzynarodowej firmy CRIF - wiodącego dostawcy informacji kredytowej w Europie i w skali światowej, zapraszamy do programu stażowego, którego wynikiem będzie dołączenie do zespołu CRIF.
więcej o CRIF SmartUp: 8 weeks post-graduated paid internship (April'21)

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie i budowa inteligentnego systemu do prowadzenia gospodarki stacjonarnej i wędrownej oraz dostarczenie prototypów na adres: ul. Kolejowa 4a, 32-065 Krzeszowice.
więcej o Zaproszenie do składania ofert - Opracowanie i budowa inteligentnego systemu do prowadzenia gospodarki stacjonarnej i wędrownej
ABC Transferu Wiedzy - szkolenia CTT CITTRU

CTT CITTRU od lat zajmuje się Transferem Wiedzy na Uniwersytecie Jagiellońskim. W kwietniu chcielibyśmy zaprosić Państwa do uczestnictwa w cyklu szkoleń online dotyczącym tej tematyki.
więcej o ABC Transferu Wiedzy - szkolenia CTT CITTRU
UJ najaktywniejszym polskim wnioskodawcą do Europejskiego Urzędu Patentowego

Według opublikowanego wczoraj (16.03.2021) przez Europejski Urząd Patentowy indeksu patentowego (EPO Patent Index 2020), pomimo pandemii liczba zgłoszeń patentowych złożonych przez polskie przedsiębiorstwa, uczelnie wyższe i instytuty badawcze w 2020 r. wzrosła o 4,3%, wynosząc ogółem 483. Czterech z pięciu największych polskich wnioskodawców to uczelnie wyższe.
więcej o UJ najaktywniejszym polskim wnioskodawcą do Europejskiego Urzędu Patentowego
Big Pharma Day online

Big Pharma Day online to spotkanie branżowe dotyczące rozwoju projektów lekowych, organizowane przez CTT CITTRU w dniu 25 marca 2021. Wydarzenie będzie obejmowało prezentacje ekspertów oraz indywidualne spotkania.
więcej o Big Pharma Day online
Uniwersyteccy naukowcy laureatami Nagrody Ministra Edukacji i Nauki

19 lutego, w Dniu Nauki Polskiej, w trakcie gali zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki ogłoszone zostały nazwiska laureatów Nagrody Ministra. Wśród wyróżnionych osób znalazło się siedmioro naukowców z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nagrody przyznawane są w 5 kategoriach – za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, dydaktycznej, wdrożeniowej, organizacyjnej oraz za całokształt dorobku.
więcej o Uniwersyteccy naukowcy laureatami Nagrody Ministra Edukacji i Nauki
Wyniki konkursu o dofinansowanie badań przedwdrożeniowych

W związku z realizacją projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0.” Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ, InnoCel Spółka Celowa Uniwersytetu Jagiellońskiego sp. z o.o. oraz Dział Transferu Wiedzy i Projektów UEK przeprowadziło konkurs o dofinansowanie badań przedwdrożeniowych dla innowacji Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
więcej o Wyniki konkursu o dofinansowanie badań przedwdrożeniowych
MIT EF CEE Spring 2021

Celem MIT Enterprise Forum CEE jest przyspieszenie rozwoju najbardziej innowacyjnych startupów technologicznych z Polski i krajów Europy Środkowo-Wschodniej.
więcej o MIT EF CEE Spring 2021