Nowa strona CITTRU już jest! Ruszamy!

Witamy na stronie CITTRU w nowej odsłonie. W stosunku do poprzedniej strony kompletnie przeobraziliśmy poukładanie treści oraz otoczkę wizualną (grafikę). Testuj nową stronę. Zdobywaj nagrody!

Witamy na nowej stronie CITTRU. Z myślą o tym, aby polepszyć użyteczność naszego serwisu postanowiliśmy inaczej uporządkować zawarte w niej treści, tak aby układ był bardziej przejrzysty a nawigacja łatwiejsza. Strona zmieniła się także wizualne, bo oparta jest na szablonie graficznym jednolitym dla całego uniwersytetu.

W strukturze strony wyodrębnione są  wiadomości (tak jak było wcześniej), ale dodane zostały odrębne newsy dotyczące byłych i planowanych wydarzeń.

Informacje związane  ściśle z CITTRU ułożone są w czytelnie poukładanych grupach:

• Nauka ↔ Biznes - obejmująca działalność zmierzającą do kreowania współpracy nauki z biznesem – informacje o procesie komercjalizacji i ochronie patentowej, oferta technologiczna dla biznesu, niezbędne informacje dla naukowców pracujących na Uniwersytecie Jagiellońskim i in.
  • Nauka ↔ Promocja - gdzie znaleźć można efekty działań CITTRU skierowanych na wspieranie rozwoju nauki poprzez korzystanie z potencjału marketingu i promocji. Znajdują się tam informacje o szkoleniach, konkursach, publikacjach i wydarzeniach.
  • Nauka ↔ Fundusze - źródło wiedzy na temat konkursów w ramach funduszy strukturalnych, warunków i zasad aplikowania, możliwościach i procedurach obowiązujących na Uniwersytecie Jagiellońskim - dużo przydatnych informacji.

Mamy nadzieję, że nowa strona ułatwi i zacieśni kontakt z wszystkimi, którzy chcą korzystać z potencjału nowoczesnej nauki.

Testuj nową stronę. Zdobywaj nagrody!

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i komentarze dotyczące nowej strony. Czy jest ona przyjazna, dobrze zaprojektowana, łatwa w nawigowaniu? Co powinno się na niej jeszcze znaleźć, a co winno być ograniczone lub usunięte? Prosimy o przesyłanie uwag na adres: piotr.zabicki@uj.edu.pl.

Na najlepszych komentatorów/testerów czekają nagrody w postaci pendrive'ów, koszulek i gier Domino.