Targi EXPOCHEM 2014 - nagroda dla UJ

W konkursie "Wynalazków i Innowacji EXPOCHEM 2014 i NAFTA I GAZ 2014" wynalazek naukowców Wydziału Chemii UJ został nagrodzony srebrnym medalem.

Srebrny medal EXPOCHEM 2014W dniach 17-18 września 2014 r. w Warszawie odbyły się targi przemysłu chemicznego EXPOCHEM 2014 dedykowane możliwie szerokiej współpracy branży chemicznej, przemysłu naftowego i gazownictwa. W ramach wydarzenia prezentowane były oferty: polskich i zagranicznych przedstawicieli przemysłu chemicznego, inwestorów, firm doradczo - inwestycyjnych , stowarzyszeń i jednostek naukowych. Oferta innowacyjna UJ promowana była na specjalnym stoisku przygotowanym i obsługiwanym przez CITTRU.

Targom towarzyszyły wydarzenia dodatkowe jak: międzynarodowa konferencja i konkurs wynalazków. Jury konkursu szczególną uwagę zwróciło na prezentowane przez CITTRU wynalazki Wydziału Chemii UJ i zdecydowało nagrodzić srebrnym medalem EXPOCHEM 2014 wynalazek  pt. Sposób otrzymywania katalizatorów tlenkowych na osnowie eksfoliowanych glinokrzemianów warstwowych - wiecej oferta technlogiczna UJ.

Stoisko Uniwersytetu Jagiellońskiego    Stoisko Uniwersytetu Jagiellońskiego