Staże dla pracowników naukowych

Trwa rekrutacja pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych, zainteresowanych stażem w małopolskich przedsiębiorstwach. Uczestnicy staży mają szansę na zdobycie doświadczenia biznesowego, wdrożenie własnych pomysłów naukowych w przedsiębiorstwie, uzyskanie dofinansowania w wysokości 3200 zł brutto za każdy miesiąc stażu.

Termin zgłoszeń: 15.03.2012

Pracownicy naukowi mogą współpracować z wybraną przez siebie lub skojarzoną w projekcie firmą, maksymalnie 6 miesięcy. Najbliższe terminy zgłoszenia do projektu „Wiedza, praktyka, kadry – klucz do sukcesu w biznesie" i przesłania pełnej dokumentacji:
• 15 marca 2012r. (posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej 3–4 kwietnia br.)
• 28 czerwca 2012r. (posiedzenie Komisji Rekrutacyjnej 17-19 lipca br.)

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są na stronie:
www.marr.pl

Osoba do kontaktu na UJ:
Patrycja Dąbrowska: 12 663 38 40, patrycja.dabrowska@uj.edu.pl

Projekt realizuje Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA w partnerstwie z Uniwersytetem Jagiellońskim, Akademią Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica, Akademią Sztuk Pięknych im. Jana Matejki, Uniwersytetem Rolniczym im. Hugona Kołłątaja, Politechniką Krakowską im. Tadeusza Kościuszki.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.2. Transfer wiedzy, Poddziałanie 8.2.1 Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw.
[5.03.2012]

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.