Ponad 100 zgłoszeń na szkolenia menadżerskie w CITTRU [wyniki]

30. września 2011 zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do jesiennych edycji projektu "System Naczyń Połączonych - firma akademicka szansą rozwoju kariery". 108 osób zainteresowało się naszą biznesowo-naukową propozycją

30 września 2011 zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do jesiennych edycji projektu "System Naczyń Połączonych - firma akademicka szansą rozwoju kariery". 108 osób zainteresowało się  naszą biznesowo-naukową propozycją.

Wyniki rekrutacji

Szkolenia i biznesowe doradztwo potrwają do lutego 2012 r. Potem uczestników czeka konkurs na biznesplan i ewentualny start w projektach przyznających dotacje na rozkręcenie biznesu. Zapowiada się, że tej jesieni i zimy nowi przedsiębiorcy nie będą się nudzić!

Kolejne edycje projektu rozpoczną się wiosną 2012 r., ale już teraz można przesyłać swe formularze zgłoszeniowe. Ich nabór jest ciągły. Szczegóły znaleźć można na stronie projektu: www.snp.cittru.uj.edu.pl.

Rekrutacja do tegorocznych edycji projektu poprzedzona byłą intensywną kampania informacyjną, przede wszystkim internetową. W internecie również znaleźć będzie można najświeższe wieści o przebiegu bieżących szkoleń oraz terminach i zasadach kwalifikacji do następnych edycji. Zapraszamy na oficjalną stronę projektu oraz profil CITTRU na portalu Facebook.

[05.10.2011]

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.