CITTRU (z)RADIOFONIzowane

"Po co studia? Co po studiach?"- to cykl audycji na antenie radia Radiofonia.

"Po co studia? Co po studiach?" - to cykl audycji na antenie radia Radiofonia. W październiku i listopadzie 2010 krakowska rozgłośnia wyemituje 24 audycje, które mają być kompendium wiedzy dla studentów, kandydatów na studia i absolwentów w zakresie możliwości, jakie oferują uczelnia oraz rynek pracy.

CITTRU zostało partnerem tego projektu i będzie można nas usłyszeć w kilku audycjach:

• 8.10 - będziemy mówić o zawodach i umiejętnościach przyszłości;
  • 15.10. - weźmiemy udział w dyskusji o roli działaniach krakowskich centrów transferu technologii;
  • 18.10. - pojawi się ważny dla nas temat "Od odkryć naukowych do biznesu";
  • 22.10. – zajmiemy się dotacjami unijnymi na rozwój karier naukowych;
  • 5.11. - opowiemy o stażach studentów i naukowców w firmach
  • 10.11.wyprzedzając organizowane przez CITTRU (16-18.10) Dni Przedsiębiorczości UJ zajmiemy się innowacyjnymi pomysłami na własny biznes (ten program polecamy szczególnie humanistom).

Audycje będą emitowane na falach 100.5 fm w Krakowie oraz w internecie trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) w godzinach 14.30 – 17.30. Relacje z poszczególnych audycji będziecie mogli śledzić na żywo w Radiofonii. Będziemy także zamieszczać pliki z nagraniami do późniejszego odsłuchania.

Oprócz CITTRU do współpracy przy realizacji projektu zaproszono także przedstawicieli Politechniki Krakowskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej, Małopolskaiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zapraszamy!

[05.10.2010]