Rozmowa z doradcą zawodowym z Wielkiej Brytanii i Niemiec

Zarys ludzi na tle kuli ziemskiejChcesz się dobrze przygotować do interview i assessment centre? A może chciałbyś kontynuować naukę na zagranicznej Uczelni? Porozmawiaj przez skype'a z doradcami zawodowymi z Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Indywidualna konsultacja trwa do 45 minut (ale można ją kontynuować mailowo lub podczas kolejnego spotkania) i odbywa się przez skypa w biurze Sekcji Karier UJ przy ul. Straszewskiego 25/12 w Krakowie.
Obowiązują zapisy - ograniczona ilość miejsc.

Konsultantami będą:
James Campbell (University of Glasgow, Wielka Brytania) - rozmowa po angielsku
Ruth Girmes (University of Duisburg-Essen, Niemcy) – rozmowa po angielsku lub niemiecku

więcej; Sekcja Karier UJ