CITTRU w dwunastce najlepszych "inkubatorów innowacyjności"

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki prestiżowego konkursu „Inkubator Innowacyjności" dedykowanego najlepszym, polskim ośrodkom transferu technologii. W gronie laureatów znalazło się CITTRU.

Grupa ludzi stojąca za znakiem Inkubator InnowacyjnościMinisterstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki prestiżowego konkursu „Inkubator Innowacyjności" dedykowanego najlepszym, polskim ośrodkom transferu technologii. W gronie laureatów znalazło się CITTRU!

Celem konkursu jest promocja osiągnięć naukowych, zwiększenie ich wpływu na rozwój innowacyjności, wzmocnienie współpracy między środowiskiem naukowym a otoczeniem gospodarczym oraz ułatwienie zastosowania wyników badań i prac naukowych na gruncie konkretnych rozwiązań rynkowych. Na realizacje tych celów każdy z 12 laureatów otrzyma maksymalnie do 1,5 mln zł wsparcia na działalność i zostanie włączony do specjalnej sieci inkubatorów innowacji. Więcej