Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Nawigacja Nawigacja

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Naukowcy w firmach - płatne staże od wiosny 2010

Jesteś młodym pracownikiem naukowym uczelni małopolskich, pragniesz wykorzystać swoją wiedzę w praktyce, poznać środowisko biznesu....

Jesteś młodym pracownikiem naukowym uczelni małopolskich, pragniesz wykorzystać swoją wiedzę w praktyce, poznać środowisko biznesu, a przy tym uzyskać dobre wynagrodzenia (do 3500 zł/miesięcznie)? - weź udział w projekcie stażowym "Wiedza i praktyka – klucz do sukcesu w biznesie".


PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE! 
 

Konkurs jest realizowany przez Centrum Innowacji Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu (CITTRU), Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie, Centrum Transferu Technologii Medycznych Park Technologiczny w Krakowie oraz Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego, w oparciu o finansowanie ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Głównym założeniem projektu jest wzmocnienie pozycji pracowników naukowych na rynku pracy, poprzez udział w stażach w małopolskich firmach. W ten sposób naukowiec wykorzystuje swoją wiedzę teoretyczną w praktyce, a przy tym zdobywa doświadczenie z zakresu procesów produkcyjnych i technologicznych zachodzących w gospodarce. Przedsiębiorstwo dzięki współpracy z naukowcami ulepsza lub wprowadza nowe technologie i rozwiązania, przez co staje się interesujące na rynku.

Staż może trwać 3 lub 6 miesięcy, za co będzie wypłacane wynagrodzenie w wysokości 3500 zł/miesiąc. Pierwsza edycja programu staży rusza wiosną 2010.

UWAGA: projekt adresowany wyłącznie do naukowców posiadających umowę o pracę w jednostce naukowej na terenie Małopolski.
[18.03.2010]

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.