Zmiany organizacyjne

Szanowni Państwo, Z dniem 1 listopada 2013, zgodnie z Zarządzeniem nr 100 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 11 października 2013 dotychczasowe zadania CITTRU zostały zwiększone i podzielone pomiędzy dwie jednostki: CITTRU oraz Dział Funduszy Lokalizacja biur obu jednostek oraz dane kontaktowe do poszczególnych pracowników nie ulegają zmianie. Zapraszamy do współpracy z obiema jednostkami.

Szanowni Państwo,

Z dniem 1 listopada 2013, zgodnie z Zarządzeniem nr 100 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 11 października 2013 dotychczasowe zadania CITTRU zostały zwiększone i podzielone pomiędzy dwie jednostki: CITTRU oraz Dział Funduszy Strukturalnych. DOtychczasowy Zespół ds. Promocji i Edukacji został rozwiązany, a jego pracownicy zostali przeniesieni do Działu Promocji i Informacji UJ.

Zakresy zadań obydwu jednostek znajdują się poniżej:

Zapraszamy do współpracy z obiema jednostkami.