Raport CITTRU 2012

Kalendarium, teksty eksperckie oraz informacje organizacyjne i finansowe składają się na raport CITTRU, w którym podsumowujemy rok 2012. Całość uzupełnia lista zgłoszeń patentowych, dane dotyczące projektów pozyskanych przez UJ oraz krótkie portfolio wydawnictw z minionego roku. Zachęcamy do zapoznania się z raportem.

Raport 2012Kalendarium, teksty eksperckie oraz informacje organizacyjne i finansowe składają się na raport CITTRU, w którym podsumowujemy rok 2012. Całość uzupełnia lista zgłoszeń patentowych, dane dotyczące projektów pozyskanych przez UJ oraz  krótkie portfolio wydawnictw z minionego roku. Zachęcamy do zapoznania się z raportem.

Pobierz Raport CITTRU 2012

Wa raporcie przeczytać można między innymi, bazujący na doświadczeniach CITTRU, tekst o trendach w rozwoju chemii, dofinasowaniu karier młodych naukowców oraz otwieraniu się uczelni na nowe tendfencje w komunikacji naukowej. Szersze teksty traktują również o patentach na UJ, badaniach zleconych, działania popualryzujacych naukę oraz stażach naukowców w firmach.