Szkolenia dotyczące zmian w procedurze KDU

Zapraszamy na organizowane przez CTT CITTRU szkolenie dotyczące zmian w zasadach realizacji prac zleconych w Uniwersytecie Jagiellońskim.

W związku z wprowadzeniem nowego zarządzenia nr 22 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego, z dnia 23 lutego 2023 r., w sprawie zasad realizacji prac zleconych Uniwersytetowi Jagiellońskiemu przez podmioty zewnętrzne w ramach komercyjnej działalności usługowej KDU, pragniemy przybliżyć zasadnicze kwestie, które uległy zmianie.

Szkolenie zostanie przeprowadzone online, na platformie MS Teams w trzech różnych terminach, wystarczy zapisać się na jeden dla Państwa dogodny.

14.03.2023, godz. 13:00-15:00

29.03.2023, godz. 13:00-15:00

13.04.2023, godz. 11:00-13:00

Szkolenia poprowadzą:
dr inż. Gabriela Konopka-Cupiał - Dyrektorka CTT CITTRU UJ oraz Katarzyna Gergovich-Jagła - Specjalistka ds. Badań zleconych UJ, Radca prawny

Rejestracja na szkolenia jest obowiązkowa.

Szkolenia są skierowane dla pracowników, doktorantów i studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.