Technologie UJ na Demo Day Innowacji 4.0

Demo Day Innowacji 4.0 to przede wszystkim możliwość umówienia spotkań z twórcami technologii z pięciu krakowskich uczelni, w tym aż 11 innowacji z UJ!

Jeżeli jeszcze nie zarejestrowałeś się na wydarzenie, nie zwlekaj! Pamiętaj też, aby umówić się na spotkania indywidualne z twórcami, których technologie znajdziesz tutaj.

Zarejestrowałeś się na wydarzenie, a zapomniałeś zapisać się na spotkania indywidualne? Nic straconego, możesz jeszcze to zrobić. Pośpiesz się liczba spotkań jest ograniczona!

Data: 09.03.2023

Miejsca: Auditorium Maximum UJ, Kraków

Możliwość rejestracji i umawiania spotkań indywidualnych poprzez bazę innowacji.

Strona wydarzenia.

Rejestracja obowiązkowa.

Uniwersytet Jagielloński zaprezentuje 11 innowacji:

Demo Day Innowacji 4.0 to niepowtarzalna szansa na poznanie technologii opracowanych przez pięć czołowych krakowskich uczelni w jednym miejscu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Jak się zarejestrować?

Rejestracja na wydarzenie w dwóch krokach:

KROK 1.  Skorzystaj z zakładki ZGŁOŚ UCZESTNICTWO

Uwaga! Rejestracja jest osobowa. Jeśli z jednej firmy w wydarzeniu będzie chciało uczestniczyć więcej osób, każda osoba rejestruje się na wydarzenie indywidualnie.

KROK 2.  W celu umówienia się na indywidualne spotkanie z zespołami badawczymi:

1.       Zapoznaj się z wybraną technologią w BAZIE INNOWACJI

2.       Skorzystaj z linku UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE W SPRAWIE INNOWACJI zamieszczonego pod opisem technologii w celu rezerwacji godziny spotkania.

Uwaga! Każda oferta ma indywidulany link do umawiania spotkań. Jeśli w jednym spotkaniu z zespołem badawczym będzie uczestniczyć kilka osób z jednej firmy, wystarczy rezerwacja terminu przez jedną osobę.

Logotypy projektowe Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska