Co Uniwersytet Jagielloński może zrobić dla Ciebie? DopytUJ, współracUJ i zyskUJ!

Pod tym hasłem odbędzie się pierwsze spotkanie organizowane przez Centrum Badań Systemów Człowiek-Środowisko Wydziału Geografii i Geologii.

Spotkanie organizowane 2 grudnia 2022 ma na celu prezentację możliwości współpracy Wydziału Geografii i Geologii Uniwersytetu Jagiellońskiego z partnerami, firmami  i jednostkami otoczenia biznesu.

Kiedy: 2 grudnia 2022, 9:00-15:00

Gdzie:  Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ przy ul. Gronostajowej 7 w Krakowie.

Obowiązkowa rejestracja

Czego można dowiedzieć się na spotkaniu:

• dlaczego warto współpracować z Wydziałem Geografii i Geologii?
  • Jakim zapleczem technologicznym dysponuje Wydział?
  • jakie projekty badawczo-wdrożeniowe prowadzi Wydział Geografii i Geologii?
  • jak są możliwe formy współpracy ?

Podczas wydarzenia odbędzie się szereg prelekcji dotyczących możliwości współpracy z Wydziałem Geografii i Geologii, a  zespoły naukowe zaprezentują prowadzone projekty oraz najświeższe badania. W trakcie wydarzenia możliwe będzie obejrzenie laboratoriów oraz rozmowa na temat możliwości wykorzystania specjalistycznej i unikatowej infrastruktury.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy o wcześniejszą rejestrację!

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Harmonogram spotkania