Spełnij marzenie o innowacjach w Twojej firmie

Prowadzisz firmę w Małopolsce? Chcesz rozwijać swoją firmę, poszukujesz nowatorskich rozwiązań, by poprawić sytuację przedsiębiorstwa na rynku i zyskać przewagę konkurencyjną? Skorzystaj z usług Centrów Transferu Wiedzy, działających w ramach projektu SPIN. Zapraszamy na spotkania z ekspertami Spin z dziedziny Life Science.

Innowacyjna winiarnia, urządzenie diagnostyczne na bazie ultradźwięków, wyroby medyczne wspomagające pacjentów z COVID-19, innowacyjne terapie nowotworowe, nowoczesne naczynia laboratoryjne, unikalne usługi medycyny estetycznej, nowatorska diagnostyka zaburzeń funkcji poznawczych dzieci i młodzieży, spersonalizowane kosmetyki czy powtórne wykorzystanie odpadów z poligrafii to tylko nieliczne przykłady projektów, których realizację wspiera projekt SPIN prowadzony przez Małopolskie Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.Ulotka Spin spełnij marzenia o innowacjach w Twojej firmie, na zdjęciu człowiek z uniesioną ręką i flagą.

Są one dowodem na to, że zmiany w działalności mikro i małych przedsiębiorstw są osiągalne nie tylko dla dużych firm, ale także dla mniejszych, lokalnych przedsiębiorców. Co więcej, środki jakie można pozyskać na wzmocnienie konkurencyjności są dostępne także dla tych, którzy dotychczas nie korzystali ze wsparcia unijnego i mogą w realny sposób podnieść wartość firmy rozbudowując jej zasoby lub rozszerzając zakres działalności.

Kluczem do sukcesu jest przeprowadzenie audytu potencjału i innowacyjności, który odpowie na najważniejsze pytania: Czy firma rzeczywiście może określić kierunki i strategię rozwoju? Czy zasoby, jakie posiada są wystarczające do jej realizacji i czy środki wsparcia zapewnią skuteczne wdrożenie innowacji produktowych i procesowych?

Na te pytania pomoże odpowiedzieć zespół projektowy SPIN, który poprzez realizację ponad 72 audytów technologicznych wspomógł przedsiębiorców w określeniu ich gotowości na wprowadzenie zmian i pozyskaniu przeszło 20 mln złotych ze środków unijnych.

Usługi audytu technologicznego są płatne w formie zaświadczenia o uzyskaniu pomocy de minimis stanowiącej równowartość usługi.

ZAPRASZAMY NA CYKLICZNE SPOTKANIA Z PRZEDSTAWICIELAMI SPIN-U, KTÓRE BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ CO 2 TYGODNIE. ROZPOCZYNAMY 1 PAŹDZIERNIKA 2021 R. NA TERENIE KAMPUSU UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO, PRZY UL. BOBRZYŃSKIEGO 14 W KRAKOWIE.

ZAPISY NA SPOTKANIA SĄ DOSTĘPNE TUTAJ.

KONTAKT:

Małopolskie Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego

justyna.supel@uj.edu.pl

tel. 510 008 331

Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

spin@umwm.malopolska.pl

Link do strony projektu tutaj.