Zaproszenie do składania ofert - Opracowanie i budowa inteligentnego systemu do prowadzenia gospodarki stacjonarnej i wędrownej

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie i budowa inteligentnego systemu do prowadzenia gospodarki stacjonarnej i wędrownej oraz dostarczenie prototypów na adres: ul. Kolejowa 4a, 32-065 Krzeszowice.

CTT CITTRU zaprasza do składania ofert w postępowaniu o wartości nieprzekraczającej równowartości kwoty 130 000 złotych netto na wykonanie usługi badawczej: „Opracowanie i budowa inteligentnego systemu do prowadzenia gospodarki stacjonarnej i wędrownej”

Termin składania ofert: 16 kwietnia 2021r. do końca dnia

Edycja 9.04.2021
W dniu dzisiejszym oferta została zamieszczona w bazie: https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/42070. W związku z tym termin składania ofert został przedłużony do 16 kwietnia 2021 do końca dnia.
(Terminem pierwotnym był 14 kwietnia 2021, godz. 12:00)

Logotypy projektowe Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska

Klauzura informacyjna
Oświadczenie o dopełnieniu obowiązku informacyjnego