Big Pharma Day online

Big Pharma Day online to spotkanie branżowe dotyczące rozwoju projektów lekowych, organizowane przez CTT CITTRU w dniu 25 marca 2021. Wydarzenie będzie obejmowało prezentacje ekspertów oraz indywidualne spotkania.

Kiedy: 25.03.2021

Gdzie: Online na platformie MS Teams

Na wydarzenie jest wymagana wcześniejsza rejestracja tutaj.

Rejestracja trwa do 20.03.2021

Dlaczego warto wziąć udział w Big Pharma Day online?

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną kluczowe zagadnienia i wyzwania dotyczące rozwoju projektów lekowych – będą omawiane kwestie przygotowywania dokumentacji rejestracyjnej, formulacje leków oraz rozwój substancji leczniczych we wskazaniach neurologicznych.

W wydarzeniu wezmą udział eksperci (byli i obecni pracownicy największych globalnych firm farmaceutycznych Lundbeck i Roche), posiadający wieloletnie doświadczenie w rozwoju i komercjalizacji nowych cząsteczek terapeutycznych.

Wydarzenie będzie obejmowało prezentacje ekspertów oraz indywidualne spotkania z wybranym ekspertem.

Szczegóły wydarzenia znajdują się w broszurze poniżej.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Magdaleną Kulczycką (magda.kulczycka@uj.edu.pl, tel. 506 006 761).

Baner Big Pharma Day online 25 marca 2021 przedstawiający filoki oraz logotypy projektowe

Big Pharma Day online