Inkubator Innowacyjności 4.0

Kolejna edycja projektu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Z radością informujemy, że nasze działania komercjalizacyjne będą w najbliższym czasie wspierane dodatkowymi środkami pozyskanymi w ramach programu „Inkubator Innowacyjności 4.0”! Wniosek CTT CITTRU Uniwersytetu Jagiellońskiego, złożony w konsorcjum z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie i Innocel - spółką celową Uniwersytetu Jagiellońskiego, znalazł się wśród najwyżej ocenionych wniosków. Zadania przewidziane w projekcie obejmują finansowanie badań przedwdrożeniowych, organizację spotkań branżowych z przedsiębiorcami i wiele więcej.

„Inkubator Innowacyjności 4.0” to kolejna edycja programu uruchomionego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, mającego na celu wsparcie polskich uczelni w badaniach przedwdrożeniowych, a następnie w ich komercjalizacji i promocji. W sumie dofinansowanie uzyskały 24 konsorcja.

logotyp Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska