MIT Enterprise Forum CEE

Rozpocząła się rekrutacja do IV edycji akceleracyjnego MIT Enterprise Forum CEE - przedsięwzięcia od lat wspierającego rozwój młodych przedsiębiorców, głównie z innowacyjnych startupów naukowo-technicznych.

Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 28 czerwca 2020 roku.

Nadrzędnym celem MIT Enterprise Forum CEE jest wsparcie innowacyjnych startupów naukowo-technologicznych zarówno z Polski, jak i Europy Środkowo Wschodniej w rozwoju ich modeli biznesowych, łączenie ich z potencjalnymi inwestorami, partnerami biznesowymi, przyszłymi klientami w Polsce, regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz w Stanach Zjednoczonych.  Dla 5 najbardziej obiecujących startupów z każdej z edycji programu czeka wyjazd na tygodniowy bootcamp w Bostonie, gdzie młodzi przedsiębiorcy będą mieli szanse zaprezentować swoje rozwiązania w ekosystemie zbudowanym wokół najlepszego na świecie uniwersytetu technologicznego – Massachusetts Institute of Technology.

Więcej informacji.

Plakat MITEF CEE Wish to scale up your startup?