Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Nawigacja Nawigacja

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wsparcie dla szpitala - poszukiwani koordynatorzy!

Wsparcie dla szpitala - poszukiwani koordynatorzy!

Wsparcie dla szpitala to inicjatywa pomocy polskim szpitalom. Jeśli lubisz działać i możesz pomóc dołącz. Tak niewiele może zmienić tak wiele!

Wsparciedlaszpitala.pl

Z każdym dniem do akcji dołącza coraz więcej instytucji i przedsiębiorstw. Przekazują one szpitalom, które zgłosiły zapotrzebowanie, brakujące artykuły ochrony oraz produkty spożywcze. Jednak aby te niezbędne do funkcjonowania szpitali materiały dotarły w jak najkrótszym czasie, potrzebni są lokalni koordynatorzy zbiórek.

Głównym zadaniem koordynatora jest organizowanie sprawnej dostawy produktów od darczyńców do szpitala, którego jest opiekunem. Może on także włączyć się w pozyskiwanie nowych darczyńców oraz organizować lokalne zbiórki. Obecnie w samym Krakowie spośród 15 szpitali, które zgłosiły zapotrzebowanie, aż 8 nie ma koordynatorów, którzy korzystając z potencjału darczyńców zaspokoją ich bieżące potrzeby. A to jedno z wielu miast, które potrzebują wsparcia w Polsce. System jest darmowy, nie jest jednak w stanie działać bez wsparcia zaangażowanych osób, którzy pomogą zorganizować przewóz i odbiór produktów.

 

Poszukiwane są osoby które potrafią zorganizować sprawny odbiór produktów od darczyńców i dostarczyć je do konkretnego szpitala którym się opiekują!

 

Koordynator może także szukać nowych darczyńców lub organizować lokalne zbiórki.

Jeśli chcesz pomóc koniecznie zajrzyj na stronę inicjatywy.