"Zbuduj swój start-up" - STARTER - spotkanie informacyjne

Rozpoczyna się nabór do III już edycji warsztatów skierowanych do pracowników, doktorantów oraz studentów Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Rolniczego oraz Akademii Górniczo-Hutniczej, posiadających ciekawy pomysł na innowacyjny produkt lub usługę.

Formularz rejestracyjny

Pierwsze spotkanie informacyjne już 4 listopada 2019 r. o godzinie 15:00!

Miejsce: budynek Biblioteki Głównej AGH (sala konferencyjna 5, parter) - al. Mickiewicza 30, Kraków

Warsztaty są przeznaczone dla osób budujących, zamierzających budować lub rozważających budowę własnej firmy start-up w oparciu o posiadaną wiedzę, technologię, umiejętności, wyniki badań, w tym własność intelektualną własną lub macierzystych uczelni.

Celem Warsztatów jest dostarczenie uczestnikom kompetencji menedżerskich i wiedzy pozwalających tworzyć oraz rozwijać nowe innowacyjne przedsięwzięcie biznesowe, w tym wiedzy o zasadach i uwarunkowaniach niezbędnych do utworzenia akademickiego start-upu oraz zakończonego sukcesem jego wprowadzenia na rynek, a także pozyskania partnerów i finansowania tego procesu.

Ramowy program warsztatów obejmuje:

• Model biznesowy, Strategie rynkowe i sprzedażowe
  • Prawo, księgowość i finanse dla Inżynierów  - konkrety bez prawniczej nowomowy
  • Zespół założycielski, role w zespole zarządzanie zespołem w start-up-ie
  • Pierwsze kroki  start-up’u, inwestycje
  • Symulacyjna gra biznesowa
  • Pitch – czyli jak zaprezentować się dobrze przed inwestorami i branżą.

Nabór zgłoszeń na warsztaty trwa do 17 listopada 2019 r.

Zapraszamy serdecznie do udziału w warsztatach!

Infografika z logotypem przedsięwzięcia STARTER by InnoEnergy: własność intelektualne, finanse i inwestycje, sztuka prezentacji, zarządzanie zespołem, modele biznesowe, strategie rynkowe.