Pitching Fight Club vol. 5

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu organizowanym przez Inkubator Technologiczny w Krakowie oraz Krakowski Park Technologiczny, które daje możliwość zaprezentowania przed publicznością i jurorami własnego pomysłu na biznes.

Pitching Fight Club to wyzwanie dla każdego, kto chciałby kiedyś prowadzić swój biznes. Masz ciekawy pomysł na biznes? Masz wstępną wizję? a może już jakieś MVP? – zgłoś się do pojedynku w konkursie Pitching Fight Club 2019. Po raz piąty poszukiwane są osoby, którzy staną na scenie w THE STAGE - live music, food & bilard i zapitchują. Można zdobyć bardzo cenny feedback od profesjonalistów, nawiązać nowe kontakty i wygrać 2000 PLN.

Zapraszamy do rejestracji.

Rejestracja dla kibiców, gości, fanów i entuzjastów.

Szczegóły wydarzenia: Facebook, strona KPT

Tak było w zeszłym roku.

Organizatorem wydarzenia jest Inkubator Technologiczny w Krakowie wprost z Krakowski Park Technologiczny, zaś głównym partnerem – Innowacyjna Małopolska. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Pitching Fight Club czarny pokój czerwone logo