Ogłoszenie o pracę - Broker CM UJ

Centrum Transferu Technologii CITTRU UJ poszukuje specjalisty ds. transferu technologii i współpracy z biznesem w zakresie nauk medycznych.

Główne zadania osoby zatrudnionej obejmą:

• realizację procesu komercjalizacji projektów o potencjale wdrożeniowym, zgodnie z wewnętrznymi uregulowaniami UJ,
  • inicjowanie w środowisku naukowym UJ projektów o potencjale wdrożeniowym, w szczególności we współpracy z przedsiębiorcami,
  • pozyskiwanie komercyjnych usług badawczych,
  • doradztwo skierowane do pracowników naukowych UJ w zakresie komercjalizacji wyników badań, możliwości uzyskania ochrony własności intelektualnej, realizacji komercyjnych usług badawczych.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe: farmacja, medycyna, biologia, biotechnologia, chemia, nauki o zdrowiu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie we współpracy z przemysłem,
  • motywacja do pracy ukierunkowanej na wdrażanie osiągnięć nauki
    w działalności gospodarczej,
  • zainteresowanie pracą w obszarze rozwoju technologii i komercjalizacji wynalazków.

Mile widziane:

• stopień doktora w dziedzinie farmacji, medycyny, biologii, biotechnologii lub chemii,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze innowacji, transferu technologii, sprzedaży, tworzenia start-upów,
  • doświadczenie w realizacji prac B+R i promocji wyników badań.

Miejsce pracy: Kraków

Wymiar zatrudnienia: 0,5 etatu (umowa o pracę)

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przysyłać na adres e-mail: radoslaw.rudz@uj.edu.pl z tytułem Broker UJ CM do dnia 17.05.2019.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, odbywa się zgodnie z informacją zamieszczoną w załączniku.

Ogłoszenie o pracę oraz informacja o przetwarzania danych