UJ: studia podyplomowe „Biznes w biotechnologii"

Trwa rekrutacja na koleją edycję studiów podyplomowych Biznes w biotechnologii

BwB

"Biznes w biotechnologii” to studia podyplomowe przeznaczone dla osób, chcących zdobyć wyjątkową wiedzę. Jej unikalność polega na praktyce i realnych możliwościach zastosowania. Na bazie doświadczeń naszych wykładowców dajemy recepty na sukces!

Pod flagą Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Jagiellońskiego Centrum Innowacji eksperci biznesowi oraz specjaliści w branży life science kształcą słuchaczy z zakresu zarządzania, marketingu, sprzedaży, prawa i transferu technologii.

Ważną zaletą studiów jest prowadzenie ich w trybie case study. Czyli omawiane są konkretne przykłady i rozwiązania problemów związanych z prowadzaniem działalności w zakresie szeroko rozumianej biotechnologii, farmacji i kosmetologii. Uczestnicy zostają wyposażeni w praktyczne narzędzia do zastosowania w codziennej pracy. Wśród ekspertów znajdują się takie osobistości jak Prof. Andrzej Blikle, Dr Piotr Zień (Polfarma Biologics S.A.), Katarzyna Grużewska (Oceanic S.A.), Dr Piotr Górecki (Bioton S.A.) czy Stan Mikulowski (OrthoWay, Ltd).

5 edycja to dopracowany program, a wśród zajęć między innymi:

• Biotechnologia dla menedżerów
  • Ekonomia dla biotechnologów
  • Transfer technologii
  • Struktura przedsiębiorstwa innowacyjnego
  • Finansowanie innowacji w bio-biznesie
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem

Dla kogo?

• Absolwentów biotechnologii oraz innych kierunków przyrodniczych,
  • Ekonomistów i menadżerów pracujących w life science
  • Dla zainteresowanych podnoszeniem innowacyjności w firmie
  • Dla każdego kto planuje biznes w biotechnologii, farmacji lub kosmetyce

Uczestników czekają dodatkowe atrakcje jak na przykład zwiedzanie Centrum Badawczego Polpharmy Biologics, o największej klasie czystości w Polsce, czy udział w certyfikowanych warsztatach z zakresu kompleksowego zarządzania jakością (TQM) w kontekście turkusowej samoorganizacji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://bizneswbiotechnologii.pl/