Okrągły Stół: Start-up jako metoda transferu technologii z uczelni

Plakat wydarzenia przedstawijący biurko z laptopem i papieramiOkrągły Stół to wydarzenie, którego celem jest pomoc w łączeniu inicjatyw studenckich z instytucjami otoczenia biznesu poprzez stworzenie możliwości do wymiany poglądów, inspiracji i kontaktów.

Tematem przewodnim tej edycji jest „Start-up jako metoda transferu technologii z uczelni" – podczas panelu dyskusyjnego zostanie poruszona między innymi problematyka wdrażania technologii w biznes oraz kwestia radzenia sobie z ów problemami.

W panelu dyskusyjnym weźmie udział Krysian Gurba - Zastępca Dysrektora CTT CITTRU.

Prelegenci
Uczestnicy wydarzenia  Plakat wydarzenia przedstawijący biurko z laptopem i papierami