MIT Enterprise Forum: startup z UJ w finale programu akceleracji

Pięć najlepszych startup z Polski weźmie udział w finale programu akceleracji zorganizowanym w MIT wśród nich są naukowcy z UJ.

MIT Enterprise Forum (MIT EF) Poland to program akceleracji dedykowany polskim startupom wprowadzającym na rynek rozwiązania technologiczne. Pomaga na wczesnych etapach wdrażania innowacyjnych pomysłów poprzez wsparcie trenerów, mentorów, ekspertów.

Program MIT EF ruszył w Polsce już w grudniu 2015 r. i składał się z dwóch etapów. Etap pierwszy: dedykowany był rozwojowi projektu w oparciu o metodę Billa Auleta. Obejmował warsztaty dotyczące weryfikacji założeń biznesowych firmy, prezentacji inwestorskiej, pitchingu itp.

Etap drugi to program akceleracji dla pięciu najlepszych zespołów, realizowany w MIT. Wśród najlepszych startupów znalazła się firma HUSSARTECH współtworzona przez naukowców UJ: Annę Ogar oraz dr Macieja Długosza.

gratulujemy

więcej o MIT Enterprise Forum Poland

Pięć zespołów wybranych do programu akceleracyjnego