10 lat CITTRU - galeria zdjęć 2003-2012

„CITTRU zmieniło DNA najstarszej polskiej uczelni. Wzbogaciło kod genetyczny UJ o chromosom innowacyjności". Dowody? Znaleźć je można będzie w publikacji podsumowującej nasze dziesięciolecie, na stronie poświęconej jubileuszowi oraz w trakcie różnorodnych wydarzeń, które będą miały miejsce w 2013 roku. Za nami dziesięć lat działalności! Świętujcie ten jubileusz razem z nami!

Dowody?

Znaleźć je można będzie w publikacji podsumowującej nasze dziesięciolecie, na stronie poświęconej jubileuszowi oraz w trakcie  różnorodnych wydarzeń, które będą miały miejsce w 2013 roku.

Znaleźć je można także na zdjęciach zamieszczonych w naszej jubileuszowej galerii. Zobaczcie jak zmieniało sie CITTRU!

Za nami dziesięć lat działalności!

Świętujcie ten jubileusz razem z nami!